
Головка півонії, бордова, 10 см 9222-063
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9222-063
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діаметр - 10 см, висота - 7 см. Штучна головка півонії з багатошаровими пелюстками ідеально підходить для оформлення банкетних залів, весільних композицій і фотозон. Бутон виготовлений з делікатної тканини, що створює ефект натуральності. Пластиковий хвостик і тканинне листя забезпечують зручність монтажу в різноманітні декорації. Ідеальне рішення для флористів і декораторів, які прагнуть створити атмосферу витонченості та гармонії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Тканина |
| Матеріал листя | Тканина |
| Колір | Бордовий |
| Тип | Головка |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Тканина, пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴



