
Годинник "Меридіан", чорно-золотий, 20 см 2016-008
287 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2016-008
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діаметр - 20 см, товщина - 4 см. Настінний годинник діаметром 20 см із сучасним дизайном і великими арабськими цифрами. Контрастний циферблат забезпечує легке зчитування часу навіть з відстані. Ідеальний вибір для дому, офісу або навчальних закладів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴

