
Мольберт настільний А5 (2шт.), сувенірний, 18х18х21см., макс. висота полотна 25см
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4820149892986
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 18x18x21 см.
Максимальна висота полотна: 25 см.
Матеріал виготовлення: Сосна
Мольберт витримує вагу до 1кг.
В набір входить два легких та компактних мольберти. Їх можна використовувати для виставки декоративних речей. Підходить для мініатюр та експозицій друкованої продукції (фото, візитівки, меню, оголошення про МК, акцію, новинку тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 21 мм |
| Виробник | Роса |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Ні |
| Поличка | Так |
| Максимальная ширина холста | 250 мм |
| Максимальная длина холста | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


