
Ємність для зберігання з бамбуковою кришкою "Ласунка", 200 мл
332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9184-022
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність для зберігання з бамбуковою кришкою є практичним та стильним рішенням для зберігання різних сипучих продуктів, таких як цукор, сіль, спеції, кава тощо. Ємність виготовлена з з високоякісної кераміки, що надає їй міцність та довговічність. Кришка виготовлена з бамбуку та зручно підіймається вгору. В наборі є керамічна ложка. Діаметр ємності - 10 см, висота - 9 см, об'єм - 200 мл. Ємність запакована в розібраному вигляді у білу картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кришка |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 9 мм |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴



