Жерстяна коробочка новорічна
- Матеріал — метал
- Розмір — 17х17х5,8 см
СЧАСТЯ СУСТЕЇТ З МІЛОЧЕЙ — маленьких, але яскравих і , що тішить око!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 58 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


