
Мольберт настільний А5 (2шт.), сувенірний, 18х18х21см., макс. висота полотна 25см
380 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4820149892986
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри: 18x18x21 см.
Максимальна висота полотна: 25 см.
Матеріал виготовлення: Сосна
Мольберт витримує вагу до 1кг.
В набір входить два легких та компактних мольберти. Їх можна використовувати для виставки декоративних речей. Підходить для мініатюр та експозицій друкованої продукції (фото, візитівки, меню, оголошення про МК, акцію, новинку тощо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настольный |
| Материал | Дерево |
| Вместимость холстов | 1 |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 18 мм |
| Высота | 21 мм |
| Производитель | Роса |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Подстака под палитру | Нет |
| Полочка | Да |
| Максимальная ширина холста | 250 мм |
| Максимальная длина холста | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴


