
Органайзер м`який для зберігання одежі 11 секцій 32*12*12см (R94379-11)
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: R94379-11
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначений для компактного зберігання та впорядкування дрібних елементів одягу, білизни, шкарпеток, краваток або дитячих речей. Завдяки структурі та розміру, він ідеально підходить для розміщення у висувних шухлядах, на полицях шаф або для використання у подорожах.
Основні переваги та призначення:
Організація простору:
Дозволяє акуратно скласти білизну, шкарпетки, колготи, шарфи, пояси, легкий одяг, памперси або дрібні іграшки, підтримуючи порядок.
Матеріали:
Виготовлений з нетканого матеріалу та нейлонової сітки (часто напівпрозорий), що забезпечує вентиляцію речей та легкий пошук потрібного предмета.
Зручність:
М'яка конструкція дозволяє складати органайзер, коли він не використовується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальное |
| Количество отделений | 11-15 |
| Длина | 32 см |
| Ширина | 12 см |
| Высота | 12 см |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Количество органайзеров | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴
