
Синтетика плоска, Carrot 1097F, №18, к.р. пензель KOLOS
418 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4823064901443
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пензель плоский з волоса синтетики. Стандартна виставка робочої частини. Руда синтетика імітація колонка, відрізняється винятковою еластичністю і пружністю волосяного пучка. Таким пензлем наносять широкі рівні мазки, ним добре працювати на великих ділянках полотна. Завдяки густоті і довжині волосу пензель утримує багато фарби.
Пензель представлений на короткій ручці.
Пензель представлений на короткій ручці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 220 мм |
| Длина ворса | 20 мм |
| Длина ручки | 155 мм |
| Применение кисти | Акрил |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | дерево |
| Номер кисти | 18 |
| Тип | Кисть художественная |
| Тип кисти | Плоская |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 418 ₴
