
Ваза скляна "Liliane", 17 см (9192-034)
129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9192-034
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота - 17 см, Діаметр - 7,5 см. Довжина - 9,5 см.
Ця скляна ваза є ідеальним доповненням для будь-якого інтер'єру, додаючи елегантності та простоти. Виготовлена з прозорого скла високої якості, вона відзначається чистими лініями і сучасним дизайном, що дозволяє їй вписатися в різноманітні стилі. Чистий, прозорий вигляд підкреслює красу будь-яких квітів або декоративних елементів. Гладка поверхня легко очищується і не втрачає свій блиск. Універсальний дизайн дозволяє вазі гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр та стане ідеальним подарунком на новосілля, день народження, ювілей тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Форма вазы | Фигурная |
| Материал | Стекло |
| Высота вазы | 170 мм |
| Диаметр вазы | 75 мм |
| Ширина вазы | 95 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 129 ₴
