
Подарунковий пакет "Різдвяні традиції", 14*18 см Олені
26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9265-001-1
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота - 18 см, довжина - 14 см, ширина - 8 см.
Подарунковий пакет створює особливу атмосферу очікування і радості, підкреслюючи значення подарунка і роблячи його прийняття ще більш особливим і запам'ятовуваним. Паперовий матеріал додає легкості, але водночас забезпечує достатню міцність для перенесення подарунків. Цей пакет ідеально підходить для упаковки подарунків для близьких та друзів, даруючи їм теплі почуття святкової атмосфери. Красива новорічна тематика пакета не лише зробить його привабливим зовнішньо, але й створить настрій очікування та радості, відображаючи дух цього чарівного свята.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 14 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Бумага |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 ₴
