
Декоративні намистини на Хелловін "Череп", 2*1*1,5см, 50 шт
330 ₴
- Готово к отправке
- Код: 24-538
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Матеріал: пластик;
- Колір: чорно-білий;
- Розмір намистини: 2х1х1.5 см;
- Кількість в упаковці: 50 шт;
- Виробник: Китай.
Набір пластикових намистин у вигляді чорно-білих черепків. Черепа-намистинки можна використовувати не тільки, як фурнітуру, для рукоділля, а і як декор для оформлення приміщення на тематичну вечірку або свято Хелловін.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Материал | Пластик |
| Тематика праздника | Хэллоуин |
| Размеры | |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴

