
Подарунковий пакет "Крафтова скарбниця", червоний,27*11*22см
26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 18926-021
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подарункові пакети створюють особливу атмосферу очікування і радості, підкреслюють значення подарунка і роблять його ще більш особливим і значущим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 27 мм |
| Длина | 22 мм |
| Цвет | Красный |
| Материал | Бумага |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 11 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 ₴
