
Коробочка металева «Екзотика», 5*3*2см
31 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 078JH-16
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Металеві коробки із серії "Екзотика" - це універсальний подарунок колективу на 8 Березня, День вчителя, День медичного робітника, варіантів дуже багато. Такий набір можна подарувати навіть дітям в якості невеличкого сувеніру на День знань. Та Ви можете бути впевнені, що кожен знайде застосування такому гарному сувеніру, в якому приємно зберігати милі серцю дрібниці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 5 мм |
| Материал | Жесть |
| Тип | Коробочка для ювелирных изделий |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 31 ₴
