
Подарунковий пакет "Елегантний пакунок", 1 шт, колір чорний, 42*27 см
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9069-020
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ширина пакета - 42 см, висота - 27 см, довжина - 11 см.
Подарункові пакети мають оригінальну форму та виглядають досить вишукано. Пакети виготовлені з міцного картону, що робить їх стійкими і здатними вмістити подарунок будь-якої форми. Мають ручки для зручного перенесення. Такі подарункові пакети не лише чудово виглядають ззовні, а й підсилюють почуття очікування та радості перед моментом отримання подарунків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 27 мм |
| Длина | 11 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Картон |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 42 мм |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴
