
Подарунковий пакет "Елегантний пакунок", 37*25 см, 1 шт, колір синій
52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9069-021
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота пакета - 25 см, довжина - 37 см, ширина - 10 см.
Матеріал - Картон
Подарункові пакети створюють особливу атмосферу очікування і радості, підкреслюють значення подарунка і роблять його прийняття ще більш особливим і запам'ятовуваним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 37 мм |
| Цвет | Синий |
| Материал | Картон |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴

