Материал: Метал
Розміри: 45см
Це чудовий новорічний аксесуар, який створить святковий настрій у Вашій оселі! Новорічний інтер'єрний вінок у класичній червоно-біло-зеленій гамі. Виконаний зі штучних ялинових гілок, декорований яблучками та шишками. За допомогою вінка Ви зможете прикрасити свій будинок до новорічних свят та створити атмосферу казки та затишку. Такий варіант вінка можна як і поставити на стіл, тумбу, камін або інші предмети, так і повісити на двері.Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 50 см |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Пластик |
| Тип | Рождественский венок |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 693 ₴

