
Підставка для 3-х яєць керамічна Кролік, колір- рожевий перламутр
356 ₴
- Готово к отправке
- Код: 733-153
+380 (68) 147-69-63
- +380 (73) 152-68-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 11.5*11*10см
Упаковка: коричнева картонна коробка
Матеріал: кераміка
Разом ми даруємо можливість створити неповторний затишок у домі, а також дарувати чудові подарунки близьким.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 11.5 см |
| Длина | 10 см |
| Материал | Керамика |
| Тип | Подставка для яиц |
| Ширина | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов в наборе | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 356 ₴
